برگزاری اولین جلسه ستاد اجرایی پیشگیری و پایش بهینه مصرف پلاستیک

اولین جلسه ستاد اجرایی پیشگیری و پایش بهینه مصرف پلاستیک به میزبانی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان و با حضور رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، مدیرعامل و معاونان سازمان مدیریریت پسماند شهرداری اصفهان، رئیس اداره خدمات شهری شهرداری اصفهان، مدیر اداره رفاه، تعاون و ورزش شهرداری اصفهان و دیگر اعضای این ستاد برگزار شد. 

شنبه 11 اردیبهشت 1400 14:2749
تجهیز شهرداری‌ها و بانک‌ها به مخازن ذخیره‌سازی پسماند خشک

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از تجهیز بانک‌ها و ساختمان های مناطق ۱۵گانه شهرداری به سبدهای فلزی و ‎ کارتن پلاست ویژه ذخیره‌سازی پسماند خشک خبر داد و گفت: سبدهای فلزی با گنجایش ۱۲۰ لیتر و مخازن کارتن پلاست با گنجایش۴۰ لیتر در حال توزیع است.

دوشنبه 31 تیر 1398 15:0818
تئاترهای بهارانه با موضوع مدیریت پسماند اجرا می‌شود

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از اجرای بیش از ۴۰ برنامه میدانی آموزشی در فضاهای عمومی سطح شهر و مدارس همزمان با آغاز فصل بهار خبر داد.

پنجشنبه 23 اسفند 1397 13:1844
اصفهان؛ پایلوت نصب مخازن زیرزمینی هوشمند پسماند

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: مخازن زیر زمینی هوشمند پسماند در شهر اصفهان نصب شد.

علی دهنوی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: نخستین مخزن زیرزمینی هوشمند با هزینه‌ای افزون بر ۳۰۰ میلیون ریال به صورت پایلوت در منطقه ۴ شهر نصب و مورد استفاده شهروندان قرار گرفته است.

دوشنبه 08 بهمن 1397 17:2552
آغاز عملیات اجرائی پروژه احداث خطوط جدید پردازش پسماند کارخانه کود آلی

معاون فنی و پردازش سازمان مدیریت پسماند از آغاز عملیات اجرائی پروژه احداث خطوط جدید پردازش پسماند کارخانه کود آلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان، مجید قاسمی معاون فنی و پردازش سازمان اظهار کرد: بهره برداری از تکنولوژی های روز دنیا برای پردازش پسماندهای عادی شهری نیازمند احداث خطوط جدید پردازش با هدف افزایش خلوص قسمت های آلی و غیر آلی ضروری است.

دوشنبه 24 دی 1397 13:1734
راه اندازی نخستین پردیس زیست محیطی کشور در اصفهان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان، علی دهنوی گفت: نخستین پردیس زیست محیطی کشور در اصفهان راه اندازی می شود.وی اظهار داشت: تفاهم نامه راه اندازی این فرهنگسرا  با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در آذر ماه به امضا رسید و برای تجهیز، بهسازی ، فضاسازی و راه اندازی این فرهنگسرا اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان پیش بینی شده است.

دوشنبه 17 دی 1397 23:0650
احداث پسماندسوز بیمارستانی اصفهان برای نخستین بار در کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، علی دهنوی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: روزانه هزار تن پسماند جمع‌آوری شده شهر اصفهان در کارخانه کود عالی تحویل گرفته شده و مورد پردازش قرار می‌گیرد که  600 تن آن تبدیل به کود آلی شده و 400 تن آن که غیرقابل بازیافت هستند، دفن می شود.

چهارشنبه 12 دی 1397 18:2125
بالای 50درصد پسماند اصفهان دفن می شوند/همراز

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری همراز ؛علی دهنوی امروز پیش ازظهر در جمع خبرنگاران ازدفن بالای ٥۰ درصد پسماند خبر داد گفت:روزانه هر اصفهانی حدود ٦٣۰گرم پسماند تولید میکنند, که در مجموع یکهزار تن پسماند جمع آوری میشود .حدود ٦۰۰تن پسماند ها به کمپوست تبدیل میشود و ٤۰۰ تن آن به طورنامناسب در دشت سجزی دفن میشود که این رقم بالای ٥۰درصد دفن پسماند را نشان میدهد,در تلاشیم با انجام ابر پروژه ها آن را به زیر ١۰درصد برسانیم .

چهارشنبه 12 دی 1397 18:1411
احداث کارخانه پسماند سوز بیمارستانی برای نخستین بار در اصفهان

علی دهنوی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: روزانه بین ۱۵ تا ۱۶ تن پسماند عفونی و بیمارستانی از کلینیک‌ها، مطب پزشکان و بیمارستان‌های شهر اصفهان جمع‌آوری و دفن می‌شود در حالی‌که تکنولوژی روز دنیا، سوزاندن پسماندهای عفونی به خاطر خطرات و مشکلات زیست محیطی فراوان آن است. از این رو با سازمان حفاظت محیط زیست و دانشگاه علوم پزشکی هماهنگی های لازم انجام شده تا ابرپروژه احداث پسماند سوز بیمارستانی در این کلانشهر اجرایی شود.

یکشنبه 09 دی 1397 17:0432
برگزاری دومین جلسه تشکیل پژوهشکده پسماند

دومین جلسه تشکیل پژوهشکده پسماند با حضور نمایندگان دانشکده عمران دانشگاه اصفهان و دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و نیز جناب آقای دکتر دهنوی مدیر عامل سازمان  و کارشناسان در محل سازمان مدیریت پسماند تشکیل گردید.

چهارشنبه 05 دی 1397 17:4254

صفحه‌ها