اصفهان؛ پایلوت نصب مخازن زیرزمینی هوشمند پسماند

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: مخازن زیر زمینی هوشمند پسماند در شهر اصفهان نصب شد.

علی دهنوی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: نخستین مخزن زیرزمینی هوشمند با هزینه‌ای افزون بر ۳۰۰ میلیون ریال به صورت پایلوت در منطقه ۴ شهر نصب و مورد استفاده شهروندان قرار گرفته است.

دوشنبه 08 بهمن 1397 17:2552
تلاش برای دست‌یابی به شهری بدون دفن پسماند

علی دهنوی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: مشارکت شهروندان برای رسیدن به هدف "کمترین دفن زباله " مهمترین دغدغه سازمان مدیریت پسماند است؛ اگر شهروندان با تفکیک مناسب پسماندتر و خشک از مبدأ با مدیریت شهری و این سازمان همکاری کنند، حجم پسماند ورودی به تاسیسات پردازش کاهش یافته و هزینه‌های دفن پسماند کاهش می‌یابد.

یکشنبه 23 دی 1397 18:5627
راه اندازی نخستین پردیس زیست محیطی کشور در اصفهان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان، علی دهنوی گفت: نخستین پردیس زیست محیطی کشور در اصفهان راه اندازی می شود.وی اظهار داشت: تفاهم نامه راه اندازی این فرهنگسرا  با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در آذر ماه به امضا رسید و برای تجهیز، بهسازی ، فضاسازی و راه اندازی این فرهنگسرا اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان پیش بینی شده است.

دوشنبه 17 دی 1397 23:0650
طراحی و ساخت خطوط پردازش جدید کارخانه پسماند اصفهان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، علی دهنوی مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان  گفت: در اصفهان روزانه هزار تن پسماند شهری تولید می شود که بعد از جمع آوری مورد پردازش و تفکیک قرار می گیرند.وی افزود: حدود ٦۰۰ تن از زباله های شهری قابل برگشت به طبیعت می باشد که ازآن ها برای تولید کود کمپوست استفاده می کنند .

شنبه 15 دی 1397 21:2330
اولویت مدیریت پسماند جلوگیری از نفوذ شیرابه‌ها در خاک است

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از تکمیل طرح ساماندهی و جلوگیری از نفوذ شیرابه های این کارخانه به خاک در ماه‌های نخست سال آینده خبر داد و گفت: طی مشاوره ای که انجام شده قرار است با روش‌های تبخیری، وضعیت نابسامان دفع شیرابه در کارخانه را مدیریت کنیم که در زمین نفوذ نکند.

سه شنبه 11 دی 1397 17:2011
برگزاری دومین جلسه تشکیل پژوهشکده پسماند

دومین جلسه تشکیل پژوهشکده پسماند با حضور نمایندگان دانشکده عمران دانشگاه اصفهان و دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و نیز جناب آقای دکتر دهنوی مدیر عامل سازمان  و کارشناسان در محل سازمان مدیریت پسماند تشکیل گردید.

چهارشنبه 05 دی 1397 17:4254
اجراي پروژه تحقيقاتي افزايش كيفيت و كاهش مدت زمان دوره تجزيه مواد آلي با استفاده از عمليات سويه هاي باكتري هاي تجزيه كننده سلولز و لينگين

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت پسماند مهندس قاسمي معاون پردازش سازمان مديريت پسماند در اين باره اظهار نمودند: اين پروژه تحقيقاتي با همكاري سازمان مديريت پسماند و دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان در كارخانه كود آلي سازمان مديريت پسماند شهرداري  اصفهان در حال اجرا مي­باشد.

سه شنبه 06 آذر 1397 18:5950
بازديد نخبگان، توليد كنندگان و صاحبان ايده از كارخانه كود آلي و جلسه با كارشناسان سازمان

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت پسماند جمعي از نخبگان، توليد كنندگان و صاحبان ايده در شهر اصفهان با هماهنگي  مديريت خلاقيت و فناوري هاي نوين شهري شهرداري اصفهان از كارخانه پردازش پسماند و توليد كود آلي بازديد كرده و با كارشناسان  سازمان جلسه تبادل نظرات و پيشنهادات برگزار كردند.

دوشنبه 14 آبان 1397 14:3019
بازديد مديران و كارشناسان شركت ملي صنايع مس ايران از كارخانه كودآلي

 به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت پسماند شهرداري اصفهان روز سه شنبه مورخ ۱ آبان ماه جمعي از كارشناسان شركت ملي صنايع مس ايران جهت آشنايي با فرايندهاي توليد كمپوست و ورمي كمپوست از كارخانه كود آلي سازمان مديريت پسماند شهرداري اصفهان بازديد به عمل آوردند. در اين بازديد كارشناسان با تمامي مراحل پردازش پسماند و توليد كود كمپوست و همچنين مراحل كامل توليد كود ورمي كمپوست آشنا شدند. در پايان بازديد در خصوص همكاريهاي في مابين مذاكراتي به عمل آمد.

دوشنبه 07 آبان 1397 15:3615
اولين نشست كميته تخصصي مديريت پسماند كلانشهر هاي كشور در مشهد برگزار شد

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت پسماند شهرداري اصفهان ; اولين نشست كميته تخصصي مديريت پسماند كلانشهر هاي كشور روز پنجشنبه ۲۶ مهر ماه به ميزباني سازمان مديريت پسماند شهرداري مشهد در شهر مشهد برگزار گرديد.

پنجشنبه 03 آبان 1397 15:2017

صفحه‌ها