• چهارشنبه 22 دی 1400 11:0532

انجام واکسیناسیون ۱۰۰ درصدی کارکنان سازمان پسماند اصفهان

انجام واکسیناسیون ۱۰۰ درصدی کارکنان سازمان پسماند اصفهان

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از واکسیناسیون ۱۰۰ درصدی کارکنان این سازمان در مقابل بیماری کووید -۱۹ خبر داد.

غلامرضا ساکتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: با توجه به الزامات ستاد کرونا و همچنین تأکید مستمر بر ارتقای سلامت فردی و عمومی در سازمان مدیریت پسماند، با آغاز واکسیناسیون گسترده، پرسنل این سازمان با حضور حداکثری نسبت به تزریق واکسن اقدام کرده‌اند و در حال حاضر همه آنها در برابر این ویروس واکسینه شده‌اند.

وی با اشاره به جمعیت واکسینه شده در این سازمان، افزود: سازمان مدیریت پسماند شهرداری ۹۴ نیرو دارد که این افراد واکسن‌های خود را دریافت کرده‌اند و پیگیری‌ها برای دریافت دز سوم نیز ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با اشاره به تداوم پروتکل‌های بهداشتی در سازمان افزود: با وجود واکسیناسیون ۱۰۰ درصدی در سازمان، همه پرسنل موظف به رعایت همه دستورات و پروتکل‌های بهداشتی بوده و کمیته پیگیری و پایش کووید -۱۹ در سازمان، اجرای این دستورالعمل‌ها را رصد و پیگیری می‌کند.

ساکتی همچنین به پایش وضعیت ارباب رجوع سازمان در راستای کاهش چرخه انتقال این ویروس اشاره کرد و افزود: با توجه به دستور ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، انجام همه خدمات این سازمان تنها با ارائه کارت واکسن یا تست منفی pcr مقدور خواهد بود و در صورت نداشتن هیچکدام از این مدارک، امکان ارائه خدمات به ارباب رجوع مقدور نیست.

وی با اشاره به شیوع سویه اومیکرون در سطح کشور و لزوم افزایش مراقبت‌ها، اضافه کرد: علاوه بر الزام استفاده از ماسک‌های بهداشتی، همانند سابق سنجش تب و اکسیژن خون هنگام مراجعه ارباب رجوع انجام می‌شود و از ورود افراد مشکوک به سازمان جلوگیری به عمل می‌آید.