بسترسازی برای اجرای پیشگیری و پایش بهینه مصرف پلاستیک

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از برگزاری دومین جلسه ستاد اجرایی پیشگیری و پایش بهینه مصرف پلاستیک شهر اصفهان با حضور اعضای ستاد و نمایندگان آن ها خبر داد.

یکشنبه 23 خرداد 1400 13:19
نقش موثر کودکان و نوجوانان در اجرای برنامه های مدیریت پسماند در شهر

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان برجایگاه مهم و نقش موثر کودکان و نوجوانان در اجرای برنامه های مدیریت پسماند در شهر تأکید کرد.

پنجشنبه 20 خرداد 1400 12:36
تحویل 5000 جعبه ایمن پر شده به ایستگاه های بازیافت در اردیبهشت ماه

معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از تحویل بیش از 5000 جعبه ایمن پر شده به ایستگاه های بازیافت توسط شهروندان در اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

سه شنبه 18 خرداد 1400 13:41
کسب نشان ۳ستاره تعالی سازمانی توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان

معاون برنامه ریزی و پژوهش سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از کسب نشان 3 ستاره در زمینه ارزیابی تعالی سازمانی در سال 1399 توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان خبر داد.

سه شنبه 11 خرداد 1400 13:11
درخشش ایده تبدیل پسماند تر به اتانول، کمپوست و بیوگاز در رویداد دانش آموزی رد پا

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از درخشش ایده تبدیل پسماند تر به اتانول، کمپوست و بیوگاز در رویداد دانش آموزی رد پا خبر داد.

یکشنبه 09 خرداد 1400 08:19
مدیریت پسماند با رویکرد نوین

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: در دنیای امروز پسماند را باید به عنوان یک سرمایه نگاه کرد بنابراین لازم است فرآیندهای مدیریت پسماند با رویکرد استفاده از تکنولوژی‌های جدید انجام شود.

شنبه 08 خرداد 1400 13:40
رد پایی نوجوانانه که خوش درخشید

نخستین رویداد دانش‌آموزی ردپا با محوریت نقش نوجوان در شهر زیست‌پذیر، پروژه‌ای مشارکتی میان سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان،  اداره فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و خانه جوان این سازمان، اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان، مدیریت هنرستان‌ دخترانه نوایی، هنرستان پسرانه ابوذر و دبیرستان دخترانه ۲۲ بهمن و اداره شهر دوستدار کودک شهرداری اصفهان بود که با خلق مدل‌های کسب‌وکار در حوزه کارآفرینی اجتماعی توسط نوجوانان دانش‌آموز به پایان رسید.  

پنجشنبه 06 خرداد 1400 13:45
توزیع اسناد مزایده جمع آوری پسماند خشک

معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از توزیع اسناد مزایده جمع آوری پسماند خشک شهر اصفهان از ابتدای خردادماه خبر داد.

یکشنبه 02 خرداد 1400 13:41
نخاله های ساختمانی شهر اصفهان از مبدا ساماندهی می شود

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: با راه اندازی سامانه مدیریت یکپارچه پسماندهای ساختمانی، روزانه از تخلیه سه هزار تن نخاله ساختمانی که پیش تر در اطراف و حریم شهر تخلیه و سبب مشکلات محیط زیستی و بهداشتی می شد، جلوگیری می شود.   

چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400 10:20
بهره برداری از 490 میلیارد ریال پروژه در سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان

​در هشتادمین برنامه " هر یکشنبه، یک افتتاح" پروژه های زیست محیطی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با هزینه ای بالغ بر 490 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 13:43
افزایش 50 درصدی ظرفیت خطوط پردازش پسماند در شهر اصفهان

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با اشاره به احداث خطوط جدید پردازش پسماند گفت: شروع به ساخت این طرح با اعتبار 37 میلیارد تومان از سال 97 آغاز شد که اکنون با بهره برداری از آن، 50 درصد به ظرفیت خطوط پردازش پسماند شهر اصفهان افزوده و از دفن 13 درصدی پسماند جلوگیری می شود.

دوشنبه 27 اردیبهشت 1400 13:39
 کاهش ۱۳ درصدی دفن پسماند

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با بیان اینکه خطوط جدید پردازش پسماند با تلاش مهندسان و پیمانکاران داخلی ایجاد شده است، گفت: برای اجرای این خطوط ۳۷۰ میلیارد ریال هزینه شده که ۵۰ درصدی بازده پردازش پسماند اضافه خواهد کرد و شاهد کاهش ۱۳ درصدی دفن پسماند خواهیم بود.

یکشنبه 26 اردیبهشت 1400 17:33
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند: پروژه‌های مهم این مجموعه، فردا افتتاح می‌شود

سازمان مـدیـریـت پسماند شهرداری اصفهان، برای تحقق شعار برنامه 1405 اصفهان که بر زیست پذیر بودن اصفهان تأکید می‌کند، قدم‌های بزرگ و مؤثری برداشته است. قدم‌هایی که منجر به اجرای پروژه‌های کشوری شده و برای اولین بار در اصفهان به اجرا درآمده است. مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با تأکید بر اینکه مأموریت‌ها و سیاست‌گذاری حوزه خدمات شهری تکالیفی را متوجه سازمان مدیریت پسماند می‌کند که مهم‌ترین آن رضایت شهروندان است، گفت: بر اساس همین چشم‌انداز، اهداف و مأموریت‌های اصلی برای سازمان...

شنبه 25 اردیبهشت 1400 14:43
۴۹۰ میلیارد ریال پروژه مدیریت پسماند آماده بهره‌برداری است

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: در حال حاضر ۴۹۰ میلیارد ریال پروژه این سازمان آماده افتتاح است که تعدادی از این پروژه‌ها فردا در ادامه برنامه «هر یکشنبه، یک افتتاح» مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

شنبه 25 اردیبهشت 1400 14:40
مجموعه پروژه های بزرگ سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان در آستانه افتتاح

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با اشاره به رویکرد توسعه محور سازمان مدیریت پسماند برای دستیابی به شهری پاک و پایدار اظهار کرد: بررسی پیشرفته ترین تکنولوژی ها و فرآیندهای دنیا در عرصه مدیریت و پردازش پسماند، راهبردی مستمر در فعالیت های سازمان مدیریت پسماند بوده که هر کدام مبتنی بر نقشه راه تدوین شده، به تحقق اهداف پیش رو و بهبود کمی و کیفی شاخص های مدیریت پسماند کمک می کنند.

چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 11:49
روش بازیافت پسماند منسوجات در اصفهان بررسی می‌شود

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اصفهان گفت: سازمان مدیریت پسماند پژوهشی پیرامون روش‌ها و فرآیندها و گزارشی از میزان پسماند منسوجات ارائه می‌دهد تا در راستای حمایت از زیست محیط، پسماند منسوجات در اصفهان بازیافت شود.

چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 07:45
ایده دانش‌آموزان به کمک مدیریت خلاق پسماند اصفهان آمد

ایده پردازان راه یافته به مرحله نهایی ایده کاپ نهم برای کاربست ایده‌های نو به منظور مدیریت خلاق در شهر اصفهان، ایده‌ها و طرح‌های خود را برای انتخاب ایده‌های برتر ارائه کردند.

سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 08:06
خطوط جدید پردازش پسماند تر کارخانه کود آلی در آستانه بهره‌برداری

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: به زودی خطوط جدید یک و دو پردازش پسماند تر کارخانه کود آلی مطابق با تکنولوژی روز دنیا افتتاح خواهد شد.

دوشنبه 20 اردیبهشت 1400 08:01
پروژه توسعه و اصلاح سکوی انتقال پسماند تر در اصفهان کلید خورد

معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از آغاز عملیات اجرایی پروژه توسعه و اصلاح سکوی انتقال پسماند تر با بودجه‌ای معادل ۴۰ میلیارد ریال در منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان خبر داد.

شنبه 18 اردیبهشت 1400 13:07
جمع‌آوری و دریافت پسماند خشک سه‌شنبه تعطیل است

معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از تعطیلی ایستگاه های بازیافت سطح شهر اصفهان روز سه شنبه همزمان با ۲۱ ماه مبارک رمضان مصادف با شهادت امام علی(ع) خبر داد.

یکشنبه 12 اردیبهشت 1400 18:42

صفحه‌ها