اخذ پروانه بهره داری سازمان مدیریت پسماند

مسئول سرمایه گذاری و مشارکت های سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از اخذ پروانه بهره برداری بنام سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان خبر داد.

یکشنبه 04 مهر 1400 12:36
مدیریت اصولی پسماندهای پزشکی در راستای مسئولیت اجتماعی سازمان مدیریت پسماند

معاون برنامه ریزی و پژوهش سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با اشاره به اخباری که در روزهای اخیر مبنی بر کوتاهی سازمان مدیریت پسماند در زمینه حفظ محیط زیست در موضوع دفن پسماندهای بیمارستانی منتشر شده، این اخبار را غیرمنصفانه و دور از واقعیت دانسته است

جمعه 02 مهر 1400 11:17
ضایعات پسماند به گازوئیل تبدیل می‌شود

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: برای فاز نخست تکنولوژی تبدیل مواد ضایعات برگشتی به گازوئیل در قالب ۱۰ تن در روز تفاهم نامه‌ای با سرمایه گذار بخش خصوصی منعقد شده است که امیدواریم تا سه ماه آینده نخستین فاز صنعتی تولید گازوئیل از ضایعات برگشتی پردازش پسماند را افتتاح کنیم.

چهارشنبه 31 شهریور 1400 09:27
تولید ورمی کمپوست؛ نوآوری در فعالیت‌های سازمان مدیریت پسماند اصفهان

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با اشاره به فعالیت‌های متنوع سازمان در زمینه‌های فنی، پژوهشی و زیست محیطی گفت: تولید ورمی کمپوست از جمله پروژه‌هایی است که بیش از یک دهه از فعالیت آن می‌گذرد و در راستای نوآوری، عملی سازی پژوهش‌ها و به کارگیری ظرفیت‌های موجود به اجرا درآمده است

شنبه 27 شهریور 1400 08:09
آموزش قوانین مدیریت پسماند به ناظران و پیمانکاران

معاون برنامه‌ریزی و پژوهش سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با تاکید بر لزوم ارائه آموزش‌های حقوقی به ناظران و پیمانکاران، گفت: این آموزش‌ها از حدود دو ماه پیش به صورت ماهیانه آغاز شده و ظرفیت‌های قانونی و مشکلات این حوزه به پیمانکاران اجرایی آموزش داده می‌شود.

چهارشنبه 24 شهریور 1400 13:02
تولید سوخت مایع از زباله‌های پلاستیکی اصفهان

با راه اندازی واحد پیرولیز مدیریت پسماند شهرداری اصفهان ، روزانه ۱۰ تن پسماند پلاستیکی به سوخت مایع در رده گازوئیل تبدیل می‌شود.

سه شنبه 23 شهریور 1400 11:14
زباله‌های بیمارستانی اصفهان نیازمند لندفیل و پسماندسوز اختصاصی

مدیر عامل پسماند شهرداری اصفهان گفت: تصمیم‌گیری در خصوص مدیریت‌های بیمارستانی مشروط به نظر کارگروه پسماند و اداره کل محیط‌ زیست است.

یکشنبه 21 شهریور 1400 13:30
بازدید معاون برنامه ریزی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران

معاون برنامه ریزی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران و هیئت همراه از بخش های مختلف کارخانه پردازش پسماند و تولید کود آلی شهرداری اصفهان بازدید کردند.

چهارشنبه 17 شهریور 1400 10:52
کتاب تاریخچه پسماند اصفهان تألیف می‌شود

معاون برنامه‌ریزی و پژوهش سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از تولید اولین کتاب تاریخچه پسماند اصفهان در این سازمان خبر داد.

یکشنبه 14 شهریور 1400 12:37
برگزاری آموزش های حقوقی ویژه ناظران و عوامل اجرایی شرکت های پیمانکار

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از برگزاری دوره آموزشی مبانی حقوقی و قوانین مدیریت پسماند و رعایت حقوق شهروندی ویژه ناظران و عوامل اجرایی شرکت های پیمانکار سازمان پسماند شهرداری اصفهان خبر داد.

چهارشنبه 10 شهریور 1400 16:15
بازدید سرپرست شهرداری اصفهان از پروژه های کارخانه پردازش پسماند و تولید کود آلی

 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان، علیرضا بوژمهرانی، سرپرست شهرداری اصفهان صبح روز دوشنبه در محل کارخانه پردازش پسماند و تولید کود آلی حاضر شده و ضمن بازدید از پروژه های مختلف سازمان مدیریت پسماند در این کارخانه در جریان وضعیت پروژه خطوط جدید پردازش و لاگون های تبخیری شیرابه قرار گرفت.

سه شنبه 09 شهریور 1400 16:10
بهینه سازی مدیریت پسماندهای مربوط به بیماران کرونایی

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با اشاره به لزوم رعایت نکات مربوط به جداسازی وسایل و لوازم مصرفی درمان و پیشگیری از شیوع کرونا از سوی شهروندان، گفت: چنین اقداماتی می‌تواند چرخه انتقال ویروس را آهسته کند و در راستای کاهش شیوع این بیماری موثر باشد.

یکشنبه 07 شهریور 1400 17:59
چاپ دومین پژوهش کارشناسان سازمان در فصلنامه آموزشی پژوهشی مدیریت پسماند

روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از چاپ پژوهش علمی اثر بخشی توزیع جعبه های ایمن مخصوص جمع آوری پسماند ویژه خانگی در شهر اصفهان در نوزدهمین شماره فصلنامه مدیریت پسماند خبر داد.

جمعه 05 شهریور 1400 17:53
افزایش گروه شغلی پرسنل واجد شرایط سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان

سرپرست معاونت مالی و اداری سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از بررسی و افزایش گروه پرسنل شرکتی و قرارداد مستقیم سازمان مدیریت پسماند خبر داد.

چهارشنبه 03 شهریور 1400 18:13
تعطیلی ایستگاه‌های بازیافت شهر در روزهای تاسوعا و عاشورا

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد بدیعی با اشاره به تعطیلی ایستگاه های بازیافت اصفهان در تاسوعا و عاشورا توضیح داد: به رسم سال های گذشته و به مناسبت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و یاران وفادارش، ایستگاه های بازیافت شهر اصفهان سیاهپوش شدند.

دوشنبه 25 مرداد 1400 14:48
افزایش 87 درصدی بهای پسماند خشک در ایستگاه های بازیافت

معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از افزایش بهای پسماند خشک در ایستگاه های بازیافت و ناوگان جمع آوری پسماند خشک از درب منازل خبر داد.

شنبه 23 مرداد 1400 09:20
استفاده حداکثری از ظرفیت های ستاد اجرایی پیشگیری و پایش بهینه مصرف پلاستیک

سومين جلسه ستاد اجرایی پیشگیری و پایش بهینه مصرف پلاستیک شهر اصفهان در راستای پيشبرد اهداف مد نظر و بررسی و پيگيری دستورات جلسات پیشین با حضور روسای و اعضای کارگروه های مختلف در محل سالن جلسات سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان برگزار شد.

سه شنبه 19 مرداد 1400 11:49
بازدید اعضای کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای ششم از کارخانه پردازش پسماند شهرداری اصفهان

اعضای کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان از بخش های مختلف کارخانه پردازش پسماند و تولید کود آلی شهرداری اصفهان بازدید کردند.

چهارشنبه 13 مرداد 1400 10:18
شهر نیازمند ایده‌های خلاقانه است/ اصفهان پیشرو در تفکیک و جمع آوری پسماند

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: شهر اصفهان در تفکیک  و جمع آوری پسماند پیشرو است و تلاش می‌کند از پسماندها انرژی‌های خوبی دریافت کند تا کمتر شاهد پسماندهای دفنی باشیم.

سه شنبه 12 مرداد 1400 11:39
آگاه سازی و افزایش مشارکت، مقصد رویدادهای دانش آموزی

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از همکاری این سازمان با مجتمع آموزشی مدارس دانشگاه صنعتی اصفهان در زمینه برگزاری رویدادهای خلاقیت محور از جمله طرح"ایده شو" خبر داد.

شنبه 09 مرداد 1400 09:37

صفحه‌ها