اجرای مرحله دوم توزیع جعبه‌های ایمن در مراکز بهداشت

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از اجرای مرحله دوم توزیع جعبه‌های ایمن در مراکز بهداشت شهر خبر داد و گفت: مرحله نخست این طرح در مدارس سطح شهر اجرا و ۳۴۰ هزار جعبه ایمن در میان دانش آموزان توزیع شد.

چهارشنبه 02 مرداد 1398 15:5139
«جعبه‌های ایمن» مختص پسماندهای خانگی است/توزیع بروشور آموزشی به شهروندان

علی دهنوی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: در هفته‌های اخیر و در راستای طرح فراگیر سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان، جعبه‌های ایمن مخصوص که برای پسماندهای خطرناک خانگی در نظر گرفته شده توسط دانش‌آموزان در میان خانواده‌های اصفهانی توزیع شد.

چهارشنبه 01 خرداد 1398 12:4134
توزیع جعبه‌های ایمن ویژه پسماندهای خطرناک خانگی

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: برای نخستین بار جعبه‌های ایمن ویژه پسماندهای خطرناک خانگی در بین خانوارهای اصفهانی توزیع می‌شود.

علی دهنوی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با اشاره به وضعیت کلی پسماندها، اظهار کرد: سرانه تولید پسماند عادی به ازای هر شهروند اصفهانی حدود ۶۵۰ گرم در روز است که این عدد شامل پسماند خشک، پسماند تر و جزء پسماند ویژه می‌شود.

یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 12:3544
400 هزار خانوار اصفهانی جعبه‌های ایمن می‌گیرند

معاون فناوری، برنامه ریزی و پژوهش سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان در گفت و گو با اصفهان زیبا با بیان اینکه جعبه های ایمن (safety box) برای نخستین بار در کشور از سوی شهرداری اصفهان و سازمان مدیریت پسماند با هدف حفظ سلامت شهروندان در نظر گرفته شد

سه شنبه 10 اردیبهشت 1398 16:3438
پسماندهاي خطرناك را در جعبه‌هاي ايمني بريزيد

علي دهنوي در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهاركرد: هر پسماندي كه فسادپذير باشد، شيرابه توليد كند و بو بدهد جزء پسماندهاي تر محسوب و پسماند خشك اقلامي همچون كاغذ، لاك، فلز، پت، شيشه و ... است.

پنجشنبه 22 آذر 1397 16:0626