• شنبه 14 دی 1398 11:2103

پیام تسلیت سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام؛ حاج قاسم سلیمانی

پیام تسلیت سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام؛ حاج قاسم سلیمانی

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان، به مناسبت شهادت سردار والامقام سپاه اسلام؛ حاج قاسم سلیمانی پیام تسلیتی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

(الَّذِينَ آمَنُوا وَهَاجَرُوا وَجَاهَدُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنْفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَةً عِنْدَاللَّهِ و َأُولَئكَ هُمُ الْفَائِزُونَ) (سوره توبه/20)

شهادت راه و آئین مردان خداست و چه سعادتمندند انسان هایی که دست و پای خود را از قید و بندهای این دنیا رهانیده و پر می کشند تا افلاکی شوند.

شهید سرفراز، سردار محبوب و رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی به فرموده مقام معظم رهبری، نمونه برجسته تربیت امام خمینی (ره) بوده و عمر پر برکت خود را تماماً مصروف حفاظت از امنیت و کیان مسلمانان چه در جمهوری اسلامی ایران و چه در کشورهای همسایه نموده است.

اگرچه خبر ناباورانه پرواز این دلاور ایرانی حزن انگیز و جانسوز است، لکن خرقه ای برازنده تر از شهادت برای این انسان وارسته متصور نبوده است.

بدون شک این اقدام کوردلانه متجاوزان آمریکایی در خاک یک کشور مسلمان و حمله به خودروی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان ایشان، اگر چه مجموعه ای از مبارزان سرفراز جبهه مقاومت و حامیان امنیت و آرامش منطقه را به فیض شهادت نائل کرد، اما تأکیدی بر تداوم و استواری این مسیر خواهد بود تا روزی که اهداف و آرمان های این شهید با عظمت و همه همرزمان شجاعش به واقعیت بپویندد.

بدینوسیله شهادت این سردار رشید و دلاور را به ساحت امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری و مردم شهید پرور اصفهان تبریک و تسلیت عرض نموده و امید است در این مسیر همه مسلمانان رهرو راه آبی امنیت و آرامش در جهان باشند.