• دوشنبه 13 مرداد 1399 13:2457
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان خبر داد:

تکریم متصدیان ایستگاه های بازیافت در اصفهان به مناسبت روز کرامت انسانی

تکریم متصدیان ایستگاه های بازیافت در اصفهان به مناسبت روز کرامت انسانی

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از اجرای برنامه تکریم متصدیان ایستگاه های بازیافت به مناسبت روز کرامت انسانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، رحیم محمدی اظهار داشت: برنامه تکریم متصدیان ایستگاه های بازیافت سطح شهر در راستای افزایش انگیزه شغلی و بهبود کیفیت مشارکت به مناسبت روز کرامت انسانی در 71 ایستگاه بازیافت شهر اصفهان انجام می شود.

وی افزود: به مناسب فرا رسیدن روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی طرحی به منظور ارج نهادن به تلاش ها و فعالیت های متصدیان ایستگاه های بازیافت کلید خورده که طی آن ضمن اهدای گل به متصدیان ایستگاه های بازیافت شهر اصفهان، از زحمات آن ها در حوزه مدیریت پسماند و مراقبت از محیط زیست قدردانی می شود.

این مقام مسئول ادامه داد: هدف از اجرای این طرح کرامت بخشی به جایگاه شغلی و انسانی متصدیان ایستگاه های بازیافت، افزایش رضایتمندی شغلی آن ها، بهبود دیدگاه ها نسبت به سرمایه های انسانی سازمان، افزایش بازده کاری و ارتقای انگیزه مشارکت این افراد است و تلاش می شود در بلند مدت، با تداوم این دست برنامه های فرهنگی و ترویجی، مشارکت بیشتری را از سوی متصدیان ایستگاه های بازیافت برانگیخت و آن ها را در برنامه های سازمان همراه کرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با اشاره به این که این طرح در 71 ایستگاه بازیافت شهر اصفهان برگزار می شود، اضافه کرد: این برنامه با حضور مجموعه مدیریت و معاونان سازمان در مناطق 15 گانه شهر اصفهان برگزار می شود و با مراجعه به همه ایستگاه های بازیافت از تلاش های ارزنده متصدیان سپاسگزاری می شود.

محمدی با تأکید بر این که مشارکت شهروندی و ارتباط مناسب و صحیح با ایستگاه ها می تواند یکی از بهترین عوامل انگیزشی در مواجهه با متصدیان ایستگاه های بازیافت باشد، خطاب به شهروندان اصفهانی تأکید کرد: جداسازی اصولی و صحیح پسماندهای خشک از تر، تحویل به موقع این پسماندها به ایستگاه های بازیافت و همکاری نکردن با عوامل غیرمجاز می تواند به بهبود کیفیت کاری و وضعیت شغلی متصدیان منجر شود و از این رو شهروندان می توانند با دقت بالا و رعایت مسئولیت شهروندی در این زمینه عملکرد مطلوبی داشته باشند و همکاری دوسویه خود با ایستگاه های بازیافت را بهبود ببخشند.