<none>

  • فلزات را از پسماند تر جدا کنیم

  • ضایعات الکترونیکی را از پسماند تر جدا کنیم

  • کاغذ و مقوا را از پسماند تر جدا کنیم

آخرين اخبار و رويدادها

ارتقای کیفی تجهیزات آزمایشگاهی سازمان مدیریت پسماند
25 --- بهمن
رییس آزمایشگاه سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از ارتقای سطح کیفی خدمات آزمایشگاه کنترل کیفیت این سازمان با بهره‌گیری از توان فنی و انسانی بالا خبر داد. احمدرضا تقی پور در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: این آزمایشگاه خدمات مختلف آزمایشگاهی در زمینه های پایش کیفیت آب، پساب، خاک و کمپوست را با دقت بالا به مشتریان ارائه می‌دهد.
گام بزرگ زیست محیطی شهرداری اصفهان در مدیریت پسماندها
21 --- بهمن
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از آغاز عملیات اجرایی ساماندهی لندفیل سایت پسماند شرق اصفهان خبر داد و گفت: احداث دفن‌گاه به منظور دفن ضایعات پسماند شهری و کنترل شیرابه تولیدی سایت شرق در دستور کار قرار دارد
براساس سیاست های راهبردی شهرداری اصفهان و چشم انداز اصفهان ۱۴۰۰ باید تا سال ۱۴۰۰ دفن پسماند به صفر برسد
19 --- بهمن
فرشاد مستاجران، معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با بیان این مطلب به خبرنگار ایمنا می‌گوید: کاهش دفن پسماند کمتر از ۱۰درصد ایده آل است، زیرا در هیچ کشور امکان به صفر رساندن دفن پسماند وجود ندارد بر همین اساس اولویت نخست برای ما تا سال ۱۴۰۰ کاهش دفن پسماند و حل این موضوع است و پس از آن می توان پروژه تولید برق از پسماندها را پیگیری کرد.
پیشرفت ۵۰ درصدی فاز اول عملیات عمرانی احداث خطوط جدید پردازش پسماند در کارخانه کود آلی اصفهان
17 --- بهمن
معاون فنی و پردازش سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان؛ از پیشرفت ۵۰ درصدی فاز اول عملیات عمرانی احداث خطوط پردازش جدید در کارخانه تولید کود آلی سازمان مدیریت پسماند خبرداد. 

بازيافت ياب

    • آيكن ايستگاه هاي بازيافت
    • آيكن تقويم جمع آوري بازيافت