<none>

آخرين اخبار و رويدادها

طرح خلاقانه سازمان پسماند؛ تعویض کتاب و دفتر کهنه با لوازم التحریر نو
30 --- شهریور
شهردار اصفهان با اشاره به طرح خلاقانه سازمان مدیریت پسماند مبنی بر تعویض کتاب و دفتر کهنه دانش‌آموزان با لوازم التحریر نو در ایستگاه‌های ثابت بازیافت، گفت: این اقدام در راستای فرهنگ‌سازی بازیافت برای دانش‌آموزان است تا همه برای ارتقاء شهر همگام و همراه باشند.
آغاز اولین دوره فرآیند ارزیابی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان براساس الگوی تعالی سازمانی
28 --- شهریور
روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان اعلام کرد: آغاز اولین دوره فرآیند ارزیابی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان بر اساس الگوی تعالی سازمانی جلسات ارزیابی اجرای الگوی تعالی سازمانی، در سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند و معاونان ایشان، تیم...
تفکیک از مبدأ مختص پسماند خشک نیست/ارتقاء مشارکت شهروندان اصفهانی در طرح‌های مدیریت پسماند
21 --- شهریور
اگرچه مدیریت پسماند بخش‌ها و اجزای مختلفی دارد که از زمان تولید تا پردازش و بازیافت ادامه می‌یابد، اما به دلیل اهمیت و نقش ویژه‌ای که تفکیک از مبدأ در موفقیت و کیفیت بخش‌های بعدی مدیریت پسماندها دارد، اجرای صحیح آن از منظر زیست محیطی، مدیریت شهری و مسئولیت اجتماعی حائز اهمیت است.
استقرار نظام مدیریت استراتژیک در سازمان پسماند
20 --- شهریور
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علی دهنوی بیان داشت:سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان، برای تسریع روند رو به پیشرفت خود در حل مسائل این حوزه و پاسخگویی به نیازهای شهر، اقدام به برنامه ریزی جهت استقرار نظام مدیریت استراتژیک در این سازمان کرده است.

بازيافت ياب

    • آيكن ايستگاه هاي بازيافت
    • آيكن تقويم جمع آوري بازيافت