<none>

  • گزارش خبرنگار ایمنا، قدرت‌الله نوروزی در آیین اختتامیه دومین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز که عصر امروز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه در دانشگاه اصفهان برگزار شد، ضمن تقدیر

آخرين اخبار و رويدادها

کسب عنوان برتر توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان در جشنواره روابط عمومی‌ها
30 --- اردیبهشت
شهرداری اصفهان در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های استان، موفق به کسب چهار دیپلم افتخار و رتبه شاخص، دو رتبه برتر، دو گواهی تقدیر، دو رتبه سرآمد و یک تندیس در بخش رتبه های برگزیده شد.   
کیمیاگری از طلای کثیف
30 --- اردیبهشت
شاید هنوز برای برخی باور اینکه اگر پلاستیک، کاغذ، بطری، شیشه و ... را از دیگر زباله‌ها تفکیک کنیم سبب بازگرداندن به چرخه تولید می‌شود، سخت باشد، اما باید بدانیم اگر هرکس از منزل خود شروع به تفکیک زباله‌های تر و خشک کند در مصرف منابع طبیعی و انرژی صرفه‌جویی کرده‌ و فضای کمتری برای دفن آن نیاز است.
سالانه ۸۰ تن ورمی کمپوست در اصفهان تولید میشود
28 --- اردیبهشت
مسئول فنی آزمایشگاه کنترل کیفیت سازمان مدیریت میماند شهرداری اصفهان از تولید سالانه ۸۰ تن ورمی کمپوست در این سازمان خبر داد. احمدرضا تقی پور در گفت و گو با خبرنگار ایمنا  در حال حاضر در سازمان مدیریت پسماند اصفهان هر سه ماه یک بار حدود ۲۰ تن ورمی کمپوست تولید می شود
توزیع جعبه‌های ایمن ویژه پسماندهای خطرناک خانگی
22 --- اردیبهشت
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: برای نخستین بار جعبه‌های ایمن ویژه پسماندهای خطرناک خانگی در بین خانوارهای اصفهانی توزیع می‌شود. علی دهنوی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با اشاره به وضعیت کلی پسماندها، اظهار کرد: سرانه تولید پسماند عادی به ازای هر شهروند اصفهانی حدود ۶۵۰ گرم در روز است که این عدد شامل پسماند خشک، پسماند تر و جزء پسماند ویژه می‌شود.

بازيافت ياب

    • آيكن ايستگاه هاي بازيافت
    • آيكن تقويم جمع آوري بازيافت