<none>

آخرين اخبار و رويدادها

کود کمپوست؛ جایگزین ارزان و سالم کودهای شیمیایی
20 --- مهر
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت:سالهاست کشورهای مختلف در مسیر توسعه به ارزش اقتصادی و زیست محیطی پسماندها پی برده اند و به جای نابودی آن ها به روش های مختلف، در صدد قرار دادن پسماندها در چرخه تولید دوباره و بازیافت برآمده اند.
کاهش خطر پسماند ساختمانی نیازمند بهره‌گیری از فناوری روز است
11 --- مهر
اصفهان - ایرنا - معاون برنامه ریزی، فناوری و پژوهش سازمان مدیریت پسماند اصفهان گفت: بهره‌گیری از تجربیات و فناوری روز برای تسهیل فرآیند مدیریت و کاهش مخاطرات زیست محیطی پسماندهای ساختمانی ضروری است.
پروژه های مدیریت پسماند با رویکرد آینده نگر در اصفهان
10 --- مهر
به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی دهنوی به فعالیت های آینده نگرانه برای پیشرفت در زمینه مدیریت صحیح پسماندها اشاره کرده و گفت: سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان دارای حدود 100نفر نیروی انسانی متخصص در بخش های مختلف است که از این تعداد حدود 50درصد، مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر از آن دارند.
شهر بدون دفن پسماند را محقق خواهیم کرد
07 --- مهر
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با اشاره به فعالیت‌های آینده نگرانه برای پیشرفت در زمینه مدیریت صحیح پسماندها، گفت: این سازمان دارای حدود ۱۰۰ نفر نیروی انسانی متخصص در بخش‌های مختلف است که از این تعداد حدود ۵۰ درصد، مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر از آن دارند.

بازيافت ياب

    • آيكن ايستگاه هاي بازيافت
    • آيكن تقويم جمع آوري بازيافت