<none>

  • گزارش خبرنگار ایمنا، قدرت‌الله نوروزی در آیین اختتامیه دومین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز که عصر امروز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه در دانشگاه اصفهان برگزار شد، ضمن تقدیر

آخرين اخبار و رويدادها

سالانه ۸۰ تن ورمی کمپوست در اصفهان تولید میشود
28 --- اردیبهشت
مسئول فنی آزمایشگاه کنترل کیفیت سازمان مدیریت میماند شهرداری اصفهان از تولید سالانه ۸۰ تن ورمی کمپوست در این سازمان خبر داد. احمدرضا تقی پور در گفت و گو با خبرنگار ایمنا  در حال حاضر در سازمان مدیریت پسماند اصفهان هر سه ماه یک بار حدود ۲۰ تن ورمی کمپوست تولید می شود
توزیع جعبه‌های ایمن ویژه پسماندهای خطرناک خانگی
22 --- اردیبهشت
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: برای نخستین بار جعبه‌های ایمن ویژه پسماندهای خطرناک خانگی در بین خانوارهای اصفهانی توزیع می‌شود. علی دهنوی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با اشاره به وضعیت کلی پسماندها، اظهار کرد: سرانه تولید پسماند عادی به ازای هر شهروند اصفهانی حدود ۶۵۰ گرم در روز است که این عدد شامل پسماند خشک، پسماند تر و جزء پسماند ویژه می‌شود.
شیرابه پسماندها مدیریت می‌شود
15 --- اردیبهشت
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: با توجه به آلودگی آلی چند صد برابری شیرابه پسماندها نسبت به فاضلاب خانگی، مدیریت این مایع خطرناک به منظور جلوگیری از نفوذ به منابع آبی زیرزمینی و خاک در دستور کار قرار گرفته است.
اصفهان به &quot;خود دریافت پسماند&quot; مجهز می‌شود
12 --- اردیبهشت
معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از خریداری دو دستگاه RVM"خود دریافت پسماند" خبر داد و گفت: این دستگاه‌ها بطری‌های پلاستیکی را از شهروندان دریافت کرده و در ازای آن هدیه می‌دهند.

بازيافت ياب

    • آيكن ايستگاه هاي بازيافت
    • آيكن تقويم جمع آوري بازيافت